Nad Porubkou 259/28, 72100, Ostrava, Svinov
Telefon: 736 693 633

 

 

 

SOBOTA 2.12.2023 Z DŮVODU KONÁNÍ SOUKROMÉ AKCE

ZAVŘENO

DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ 

Ceník ubytování

  • 1-2 noci/osoba - 550kč
  • 3-10 nocí/osoba - 440kč
  • děti 3 - 10 let / osoba - 350kč
  • při dlouhodobějších pronájmech individuální domluva

         Dle obecné vyhlášky č.21/2019 osoba starší 18 let platí místní poplatek 21,- kč/den

         Mimo osoby s trvalým bydlištěm na území města Ostravy

 

Ubytování v Ostravě

Pokud hledáte ubytování v klidné části Ostravy, nabízíme pokoje Ostravě Svinově. V penzionu U Slunce naleznete kompletní zázemí 5 pokojů. Pokoje jsou plně vybavené. Samozřejmostí je vlastní sociální zázemí, sprchový kout, kompletně vybavená kuchyňka, 2x třílužkový pokoj, 1x čtyřlůžkový, 1x pětilůžkový, 1x dvoulůžkový. Ubytování je vhodné jak pro nárazový pobyt dle vašich aktuálních potřeb, tak také pro větší skupiny například na pracovních cestách či školeních v Ostravě.

Doplňková nabídka

Restaurace a penzion U Slunce nabízí v jednom areálu nejen ubytování, ale také restauraci s celodenní teplou kuchyní, řízné pivo pro občerstvení. V letních měsících můžete trávit čas na otevřené letní zahrádce. V areálu se rovněž nabízí velký sál, kde si můžete každý den zahrát badminton nebo ping-pong. V případě větších skupin můžeme zajistit uzavření salonku například pro menší konference či školení.

Výborná dostupnost v rámci Ostravy

Restaurace a penzion U Slunce je skvěle dostupný autem. Nachází se nedaleko sjezdu z dálnice D1. Taktéž je dostupná několika linkami místní městské hromadné dopravy. K cestovnímu uzlu nádraží Svinov je to tři zastávky MHD, odtud je na dosah celá Ostrava. Ubytování je ideální také při pořádání místních kulturních akcí jako Colors of Ostrava, dny NATO, akce v Dolní oblasti Vítkovic a podobně.

Další služby

V letních měsícíh je v provozu také úschovna kol. Čímž získáte komplexní zázamí pro letní turistické cesty. Pro majitele domácích mazlíčků nabízíme za příplatek také možnost ubytovat se se psy.

Vybavení pokojů

  • ložnice
  • kuchyňka
  • lednice, sporák, nádobí, varná konvice
  • samostatná koupelna a samostatné WC

Rezervace stolu, salonku, akce, dotazy?
© 2015 Restaurace u Slunce. Všechna práva vyhrazena.